standard-title LECZNICA WETERYNARYJNA

LECZNICA WETERYNARYJNA

 
Wybierz dobrą opiekę dla swojego zwierzaka!

Gabinet weterynaryjny „Trop” to miejsce, w którym zapewniamy kompleksową opiekę dla zwierząt. Od początku istnienia gabinetu naszą misją jest niesienie pomocy, okazywanie wsparcia oraz otaczanie opieką zwierząt. W naszej pracy stawiamy na rzetelną i profesjonalną medycynę, komfort naszych pacjentów oraz przekazywanie kompleksowej wiedzy ich właścicielom.

Wyróżniają nas: pasja, kompetencje i doświadczenie

Kiedy praca jest pasją – umiejętności dopracowywane są do perfekcji. Jesteśmy lekarzami weterynarii o szerokim zakresie specjalizacji. Wkładamy wiele wysiłku i serca w leczenie zwierząt. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i sympozjach naukowych. Współpracujemy ze specjalistami z uczelni akademickich oraz innych lecznic w kraju. Leczeniem zwierząt zajmujemy się nieprzerwanie od 2005 roku. W ciągu tych ponad 10 lat pracy ze zwierzakami, pomogliśmy pokonać wiele chorób, wykonaliśmy setki zabiegów, podjęliśmy tysiące interwencji lekarskich i zyskaliśmy zaufanie wielu Właścicieli zwierząt.  

Dbamy o komfort naszych pacjentów!

Poza profesjonalną opieką medyczną nasi pacjenci otrzymują od nas coś więcej. Dbamy o to, żeby stworzyć im spokojną i przyjazną atmosferę, która złagodzi stres występujący u nich podczas wizyty. Dobre podejście do zwierzęcia oraz cierpliwość sprawiają, że czas spędzony w gabinecie mija bezproblemowo.

Postaw na kompleksową i nowoczesną opiekę weterynaryjną!

W gabinecie weterynaryjnym Trop znajdziecie m.in. zaawansowaną profilaktykę, lecznictwo, chirurgię oraz stomatologię dla zwierząt – zobacz pełen zakres usług weterynaryjnych.  Jako jeden z niewielu gabinetów weterynaryjnych w Polsce oferujemy profesjonalną dermatologię i alergologię. Wykonujemy badania włosa, zeskrobin, testy sródskórne oraz wiele innych!

Gwarantujemy przystępne ceny!

Najważniejsze jest dla nas dobro i zdrowie pacjenta, dlatego zawsze sięgamy do najlepszych standardów i metod leczenia, oferując uczciwe stawki za opiekę, leki, zabiegi oraz inne usługi.

Jeśli szukasz dobrego weterynarza dla swojego pupila
– zgłoś się do nas i pozwól nam działać!


 

Szukasz sprawdzonego weterynarza?

Napisz do nas!